IAUZ

 

سامانه انتخابات الکترونیکی اعضاء هیأت مدیره انجمن های علمی دانشجویی

  دانشگاه آزاد اسلامی زنجان

 

انتخابات میان دوره ای انجمن های علمی حقوق، عمران، کامپیوتر

تاریخ برگزاری: جمعه 6 اسفند ماه 1400 از ساعت 8 الی 19

 

لطفاً صرفاً در تاریخ و بازه زمانی فوق رأی خود را ثبت بفرمایید

زمان رأی گیری و برگزاری انتخابات به پایان رسیده است

 


دانشجویان گرامی لطفاً قبل از شرکت در انتخابات اعضاء هیأت مدیره انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان، به نکات زیر توجه بفرمایید:

- هر دانشجو فقط می تواند به کاندیداهای انجمن علمی مربوط به رشته تحصیلی خود رأی دهد؛ در غیر اینصورت آراء دانشجو باطل خواهد بود.

- هر دانشجو فقط یکبار می تواند در انتخابات شرکت کند. در صورت ثبت نهایی رأی دانشجو بیش از یکبار، آراء ایشان باطل خواهد بود.

- دانشجویان لازم است مشخصات هویتی خواسته شده را به دقت در فرم زیر تکمیل نمایند، در صورت وجود هرگونه مغایرتی بین سامانه آموزشیار و اطلاعات هویتی وارد شده توسط دانشجو، رأی دانشجو باطل خواهد بود.

- هر دانشجو حداکثر به 7 کاندیدا می تواند رأی دهد.

- دانشجویانی که در رشته تحصیلی آنها انجمن علمی تأسیس نشده است، حق شرکت در انتخابات را ندارند. این دانشجویان در صورت تمایل می توانند جهت تأسیس انجمن علمی در رشته تحصیلی خود از طریق باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان اقدام نمایند.

- مواردی که در فرم زیر ستاره قرمز دارند حتماً باید به درستی تکمیل گردند.

- برای هر انجمن علمی 5 نفر به عنوان اعضاء اصلی هیأت رئیسه و 2 نفر به عنوان اعضاء علی البدل بر اساس تعداد آراء انتخاب خواهند شد.

- فقط رأی های ثبت شده در تاریخ جمعه 6 اسفند ماه 1400 از ساعت 8 الی 19 شمارش خواهند شد.

- نتایج انتخابات چند روز پس از برگزاری، در صفحه اینترنتی وبسایت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان استان زنجان به آدرس http://pazhoheshbashgah.ir اعلام خواهد شد.

- در صورتی که با  تلفن همراه هوشمند وارد این صفحه شده اید، قابلیت زوم بر روی فرم رأی گیری الکترونیکی زیر از طریق لمس صفحه با دو انگشت و فاصله دادن انگشت ها وجود دارد.